ACADEMICA NOWA USŁUGA CYFROWA WYPOŻYCZALNIA PUBLIKACJI NAUKOWYCH
Ilcusiana
  • Start

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Z radością informujemy, że Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu otrzymała dofinansowanie w wysokości 24 769,00 zł ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Nazwa zadania
Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet  1,  Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0.

Dofinansowano
Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 jest programem uchwalonym na lata 2021-2025 przez Radę Ministrów w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego, stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy.

O Bibliotece