WYJĄTKOWY DZIEŃ KOBIET W OLKUSKIEJ BIBLIOTECE

#być kobietą – pod takim hasłem 11 marca 2024 r. w olkuskiej Bibliotece odbyło się niecodzienne spotkanie dedykowane naszym wspaniałym Czytelniczkom. Partnerem wydarzenia i sponsorem słodkiego poczęstunku dla Pań była Piekarnia i Cukiernia ZŁOTY RÓG w Olkuszu.

Uczestniczki spotkania poznały sekrety świadomej i zdrowej pielęgnacji oraz miały niepowtarzalną okazję skorzystać z profesjonalnych porad:

• kosmetyczno-fryzjerskich, przygotowanych przez Panią Magdalenę Girek oraz konsultantki z  NOVY Klub Fryzjersko- Kosmetyczny w Olkuszu
  • Pani Anny Rejment – właścicielki sklepu NATURALNIE U NAS w Olkuszu
  • konsultantek z Firmy ORIFLAME - Partner Oriflame Anna Turlej  i Maja Kaczmarek

Kobiecym akcentem była też możliwość zakupu wyjątkowej i oryginalnej ręcznie robionej biżuterii powstającej w pracowni BISZKA  - Pani Edyta Bik-Morawiec.

Na zakończenie wszystkie Panie otrzymały upominki od olkuskiej Biblioteki, Firmy FiberCare w Olkuszu - producenta naturalnych błonników pokarmowych oraz od NOVY Klub Fryzjersko- Kosmetyczny w Olkuszu.

Rozlosowane zostały też vouchery prezentowe przygotowane przez prelegentki, pracownię BISZKA, Partnera Oriflame Anna Turlej  oraz Galerię Podróży w Olkuszu.

Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom za mile spędzone popołudnie i aktywny udział w spotkaniu.

Szczególne podziękowanie składamy dla:

Piekarnia i Cukiernia ZŁOTY RÓG w Olkuszu

NOVY Klub Fryzjersko- Kosmetyczny w Olkuszu