PEŁNE EMOCJI I RYWALIZACJI ROZGRYWKI JUŻ ZA NAMI

W miniony piątek, 1 marca, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu miała niepowtarzalną okazję uczestniczyć w drugiej edycji Targów Gier Planszowych Book Game! Dzięki naszym fascynującym zajęciom w Strefie Gier GraiBoty, zostaliśmy dostrzeżeni i zaproszeni jako partnerzy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Strategiczne, logiczne, interaktywne… te gry towarzyszyły nam przez cały czas, a licznie przybyli goście sprawili, że atmosfera była niesamowita!  Na naszym stoisku wspólnie odkrywaliśmy świat tradycyjnych planszówek, a dzięki naszym sprytnym ozobotom i photonom, wkroczyliśmy w nowoczesny wymiar gier!

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko. Dziękujemy za Wasze zainteresowanie i za to, że byliście częścią naszej przygody na Targach Gier Planszowych Book Game!

Sponsorami strefy gier GRAiBOTY w olkuskiej Bibliotece są: FIBER, ZRB Paciej, Galeria Podróży.