Academica
Zostań wolontariuszem
Ilcusiana
NAJLEPSZA BIBLIOTEKA W POLSCE - GŁOSOWANIE
POWIATOWY KONKURS LITERACKI ,,Z POLSZCZYZNĄ ZA PAN BRAT" O SREBRNE PIÓRO BURMISTRZA MIASTA I GMINY OLKUSZ

3 i 4 października 2023 r. odbyły się pierwsze warsztaty w ramach projektu „𝐌𝐚𝐫𝐢𝐚 𝐏ł𝐨𝐧𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 – 𝐦𝐚𝐥𝐚𝐫𝐤𝐚 𝐳𝐚𝐩𝐨𝐦𝐧𝐢𝐚𝐧𝐚”, realizowanego w ramach IV edycji konkursu grantowego „𝗗𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝗞𝗮𝗽𝗶𝘁𝗮𝗻𝗮 𝗡𝗲𝗺𝗼”, dofinansowanego przez Fundacja BGK.

W czasie warsztatów młodzież pod czujnym okiem specjalistów poznawała tajniki tworzenia filmu, fotografii i dzieła malarskiego. Wiedza ta zostanie wykorzystana w dalszej części realizacji projektu.

Celem warsztatów jest również przedstawienie sylwetki i życiorysu Marii Płonowskiej w różnorodnej formie.

𝐏𝐫𝐨𝐣𝐞𝐤𝐭 𝐟𝐢𝐧𝐚𝐧𝐬𝐨𝐰𝐚𝐧𝐲 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳 𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐜𝐣𝐞̨ 𝐁𝐆𝐊 𝐰 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐢𝐞 „𝐃𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢 𝐊𝐚𝐩𝐢𝐭𝐚𝐧𝐚 𝐍𝐞𝐦𝐨” – 𝐞𝐝𝐲𝐜𝐣𝐚 𝐈𝐕.