Plakat promujący zajęcia UCZYMY SIĘ CZYTAĆ Z BIBLIOTEKĄ. Tło stanowi niebieski kolor. Na nim ułożone są kolorowe klocki z literkami. W żółtym prostokącie napis: Uczymy się czytać z Biblioteką. W różowej ramce napis: to kreatywne warsztaty nauki czytania dla dzieci polskich i ukraińskich w wieku od 5 do 6 lat. Uczestnicy zajęć w formie twórczej zabawy, zapoznają się z literkami i sylabami, uczą się czytać ze zrozumieniem proste teksty.
UCZYMY SIĘ CZYTAĆ Z BIBLIOTEKĄ
6 kwiecień 2024

Zapraszamy dzieci w wieku 5 - 6 lat do udziału w kreatywnych i bezpłatnych warsztatach z cyklu „Uczymy się czytać z Biblioteką”.

Uczestnicy zajęć, w formie twórczej zabawy, zapoznają się z literkami i sylabami oraz nauczą się czytać ze zrozumieniem proste teksty.

Ćwiczenia przeplatane będą zabawami ogólnorozwojowymi, m.in. dużej i małej motoryki, analizy i syntezy wzrokowej, szeregowania, kategoryzacji oraz ćwiczeniami pamięci symultanicznej i sekwencyjnej. Dzięki zajęciom  stymulowany będzie rozwój wszystkich funkcji poznawczych dziecka.

Terminy zajęć podajemy na bieżąco na naszej stronie internetowej, w newsletterze i na naszych fanpage’ach.

Najbliższe zajęcia odbęda się 6 kwietnia 2024 r. o godz. 11:00.

Zapisujcie się już dzisiaj, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Tel.: 32 643 06 19

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko wzięło udział w zajęciach wypełnij Formularz zgody na udział w zajęciach.

Edit :Lista uczestników jest już zamknięta. Nowe zapisy ruszają od września.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

CO SŁYCHAĆ W BIBLIOTECE