KWIETNIOWE UCZYMY SIĘ CZYTAĆ Z BIBLIOTEKĄ ORAZ MATEMATYCZNE PRZYGODY W BIBLIOTECE

Nasza kolorowa i kreatywna podróż poznawania światów literackich i matematycznych trwa nadal! Raz jeszcze udowodniliśmy, że nauka przez zabawę to strzał w dziesiątkę.

Za nami kolejne zajęcia z cyklu "Uczymy się czytać z Biblioteką" oraz "Matematyczne Przygody w Bibliotece". Podczas zajęć inspirowanych wierszem Juliana Tuwima "Ptasie plotki" spotkaliśmy się z niezwykłymi, ale bardzo niegrzecznymi ptakami, które kłóciły się i plotkowały bez przerwy! Nasi uczestnicy podjęli wyzwanie pogodzenia rozkrzyczanych ptaków, co zaowocowało kolorowymi jajkami ozdobionymi inicjałami każdego z pierzastych bohaterów. A w świecie matematycznych przygód eksplorowaliśmy temat zegara oraz upływających godzin i minut.