Academica
Zostań wolontariuszem
Ilcusiana
NAJLEPSZA BIBLIOTEKA W POLSCE - GŁOSOWANIE
POWIATOWY KONKURS LITERACKI ,,Z POLSZCZYZNĄ ZA PAN BRAT" O SREBRNE PIÓRO BURMISTRZA MIASTA I GMINY OLKUSZ
  • Start
  • DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI
Plakat z ciemnoszarym tłem. Po lewej stronie różowe logo DKK. Obok biały napis: dyskusyjny klub książki.
DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI
22 kwiecień 2024

Jeśli czytanie jest Twoją pasją, a o książkach możesz rozmawiać zawsze i wszędzie, to spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki są właśnie dla Ciebie.

Dyskusyjny Klub Książki to projekt adresowany do czytelników korzystających z bibliotek publicznych.  Ma na celu zachęcanie ludzi do aktywnego udziału w życiu literackim w ramach cyklicznych spotkań DKK. To miejsce dla tych, którzy lubią czytać i rozmawiać o przeczytanych książkach, to dostęp do najnowszych i najciekawszych książek, spotkania z pisarzami i swobodna dyskusja nie tylko zachęcająca do refleksji nad ludzką naturą, przeżyciami bohaterów literackich i własnymi, ale również na temat obejrzanego filmu, spektaklu teatralnego, wydarzeń kulturalnych, a także możliwość opowiedzenia o swoich pasjach i zainteresowaniach.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już 22 kwietnia o godz. 16:00 w Czytelni olkuskiej Biblioteki. Zostanie wówczas omówiona książka Anny Augustyniak ,,Irena Tuwim. Nie umarłam z miłości".

Serdecznie zapraszamy!

CO SŁYCHAĆ W BIBLIOTECE