• Start
  • Co słychać w Bibliotece

KWIETNIOWE SPOTKANIA PO KODZIE DO KŁĘBKA, STREFA GIER GRAIBOTY - GRY PLANSZOWE I ROBOTY ORAZ W KRAINIE OZ(OBOTÓW)

Za nami kwietniowe spotkania z nowymi technologiami!

W Strefie gier GRAiBOTY: gry planszowe i roboty - uczestnicy poznali świat puzzli i eksplorowali możliwości gier komputerowych!

Po kodzie do kłębka - kodowanie w Bibliotece poznawaliśmy tajemnice Photonów! Dzieci uczestniczyły w zabawnych eksperymentach, które nie tylko bawiły, ale i uczyły podstaw programowania oraz rozwijały umiejętności społeczne.

Natomiast Z Biblioteką w Krainie OZ(ozobotów) wyruszyliśmy w podróż po innowacyjnym świecie robotyki dla najmłodszych!

To były niezapomniane doświadczenia, które poszerzyły horyzonty i umiejętności naszych Małych Czytelników!

Na następne spotkania zapraszamy już w maju! Do zobaczenia