Marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Zdjęcie wykonane w czytelni olkuskiej Biblioteki na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki, przy stolikach siedzi 10 kobiet. Przed nimi na stolikach znajdują się książki i kilka filiżanek. W lewym dolnym rogu znak wodny- logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

28 marca 2023 r. w Czytelni olkuskiej Biblioteki odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem klubowicze omówili książkę „Przeklęci” Joyce Carol Oates.

Marcowe spotkanie Olkuskiego Klubu Pasjonatów Astronomii

Zdjęcie, spotkanie w czytelni olkuskiej Biblioteki, w tle ekran, na którym wyświetlone jest zdjęcie planety, pod ekranem przy biurku siedzi prelegent: profesor Michał Ostrowski, przodem do niego a tyłem do nas siedzi 3 mężczyzn. W lewym dolnym rogu znak wodny- logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

27 marca 2023r. odbyło się w Czytelni olkuskiej Biblioteki kolejne spotkanie Olkuskiego Klubu Pasjonatów Astronomii.

Klub Gier Planszowych w marcu

4 dzieci siedzi przy żółtym stoliczku w salce edukacyjnej, na stoliczku leżą gry planszowe. W lewym dolnym roku logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

W sobotę 25 marca 2023 r. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych.

Bajkowe soboty dla rodziny w marcu

Zdjęcie wykonane przed olkuską Biblioteką, 2 kobiety i 3 dzieci, stoją przy drzewie, przyglądają się wiszącemu na drzewie domkowi na owady. W lewym dolnym rogu logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

W sobotnie przedpołudnie 18 marca uczestnicy cyklicznych BAJKOWYCH SOBÓT DLA RODZINY szukali pierwszych oznak wiosny.

Marcowe spotkanie „Po kodzie do kłębka” - kodowanie w Bibliotece

Zdjęcie wykonane w sali edukacyjnej dla dzieci, przy żółtym stoliczku siedzi uśmiechnięty chłopiec. W lewym dolnym rogu logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

W sobotę 11 marca 2023 r. odbyły się pierwsze zajęcia z wiosennego cyklu „Po kodzie do kłębka”.

Marcowe zajęcia Uczymy się czytać z Biblioteką

Zdjęcie zrobione w sali edukacyjnej, na kolorowych krzesełkach tyłem do nas siedzi 8 dzieci, przed nimi przy kolorowych stoliczkach siedzi Pani prowadząca zajęcia. W lewym dolnym rogu znak wodny – logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

W sobotę 4 marca 2023 r. odbyły się kolejne z cyklu warsztaty „Uczymy się czytać z Biblioteką”.