Duży, jasnobrązowy, poziomy prostokąt, na dole szara panorama rynku w Olkuszu z widoczną wieżą od kościoła stojącego przy rynku. Na górnej części jasnobrązowej ciemnobrązowy napis: Grzegorz Kłeczek Radca prawny, fotograf i podróżnik. Współwłaściciel galerii sztuki współczesnej „Wyspa Sztuki” oraz założyciel Klubu Fotograficznego działającego przy olkuskim PTTK. Organizator dziesiątek wypraw, plenerów i warsztatów fotograficznych. Na części jasnoszarej z lewej strony duży jasnokremowy napis : My z Olkusza oraz 2 marca 2023r godz. 17:00. Poniżej zdjęcie w owalnej poziomej jasnokremowej obwódce. Na zdjęciu uśmiechnięty mężczyzna w okularach przeciwsłonecznych, trzymający flagę polskich, za nim widoczne zaśnieżone góry. W lewym górnym rogu logo Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „My z Olkusza” 2 marca 2023 r. o godz. 17:00  w olkuskiej Bibliotece.

 

Jest to cykl spotkań z osobami, które pochodzą z Olkusza, bądź są ze Srebrnym Miastem związane i mają swoje niezwykłe pasje. Bohaterowie naszego cyklu będą opowiadać o sobie, swoich zainteresowaniach, doświadczeniach oraz pomysłach na realizacje marzeń.

Zaproszenie do udziału w spotkaniu przyjął: GRZEGORZ KŁECZEK - z wykształcenia radca prawny, z zamiłowania fotograf i podróżnik. Zawodowo jest wspólnikiem i partnerem w kancelarii prawnej BKSP w Olkuszu. Ukończył również studia z zakresu obrotu sztuką i antykami, co zaowocowało powstaniem galerii sztuki współczesnej „Wyspa Sztuki”, której był współwłaścicielem. Wolne chwile poświęca fotografii. Założył i wiele lat prowadził Klub Fotograficzny, działający przy olkuskim PTTK. Organizator dziesiątek wypraw, plenerów i warsztatów fotograficznych. Swoje prace fotograficzne prezentował na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jego fotografie były wielokrotnie nagradzane, jak również publikowane w magazynach takich jak Duży Format - Gazeta Wyborcza, „Digital Photo Video", czy „Poznaj Świat". W kręgu jego fotograficznego zainteresowania znajdują się przede wszystkim ludzie i ich otoczenie. Zwiedził ponad 1/3 państw świata. W jego planach podróżniczych szczególne miejsce zajmują góry. Od 2022 roku jest członkiem Klubu Zdobywców Korony Gór Polski, ale jego aktywność nie kończy się na Polsce. Zdobył m.in. Mt. Blanc w Alpach, Kilimandżaro w Tanzanii, czy Jebel Toubkal w Maroko. Przemierzył również szklaki wysokogórskie w Himalajach, Andach czy górach Tienszan.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

WSTĘP WOLNY!