Zdjęcie wykonane w czytelni olkuskiej Biblioteki, grupa dzieci, 11 dzieci stoi na podłodze, pomiędzy nimi stoi kobieta - prowadząca wieczór tradycji andrzejkowych,  7 dzieci siedzi na podłodze. W lewym dolnym rogu znak wodny- logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

W andrzejkowy wieczór 29 listopada 2022r. najmłodsi czytelnicy olkuskiej Biblioteki mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowej andrzejkowej zabawie - pełnej tajemniczego uroku i wesołych ludowych obyczajów i tradycji.

Zdjęcie wykonane w czytelni olkuskiej Biblioteki, grupa dzieci stoi na jasnej podłodze, przed nimi rząd butów. W lewym dolnym rogu znak wodny- logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

W magicznej atmosferze na dzieci czekało mnóstwo tradycyjnych wróżb i przepowiedni. Kubki przyszłości, owocowe wróżby, kwiaty profesji – to tylko niektóre z andrzejkowych zabaw.

Bardzo dziękujemy Dzieciom za wspaniałą zabawę, a Rodzicom za przygotowanie pięknych bajkowych strojów.

Zdjęcie wykonane w czytelni olkuskiej Biblioteki, na jasnych panelach siedzi 6 nachylonych dziewczynek nad 2 metalowymi miskami  z wodą. W lewym dolnym rogu znak wodny- logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.