Dyplom z podziękowaniami, biały pionowy prostokąt z brązowymi napisami. Na samej górze stopka a w niej z lewej strony logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu, z prawej strony dane teleadresowe: PL 32-300 Olkusz, ul. F. Nullo tel. +48 32 643 06 19 e-mail: info@biblioteka.olkusz.pl www. biblioteka.olkusz.pl NIP: 6371887791. Pod stopką cienka brązowa linia. Poniżej z lewej strony cytat: Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”  Janusz Korczak. Poniżej wypośrodkowany pogrubiony napis: Szanowni Państwo Dyrektorzy,  Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Drodzy Rodzice i Uczniowie. Poniżej brązowy tekst: Za nami trudny, wymagający i niełatwy rok szkolny. Przebiegał pod znakiem pandemii koronawirusa oraz wojny w Ukrainie. Był to czas wytężonej nauki i pracy, ale też wielu sukcesów i radości. To także rok wyjątkowo efektywnej współpracy, dzięki której wspólnie zrealizowaliśmy wiele innowacyjnych projektów. Dzięki nim uczniowie nie tylko wzbogacili swą wiedzę, kreatywnie spędzili wolny czas, ale też nabyli wiele nowych umiejętności i kompetencji społecznych.  Z okazji zakończenia roku szkolnego składam wszystkim Państwu najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Życzę bezpiecznych  i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz odnowienia sił do nauki i pracy  w nowym roku szkolnym 2022/2023.Z wyrazami szacunku Beata Dziąbek Dyrektor PIMBP w Olkuszu  Olkusz, dn. 24 czerwca 2022 r. Tekst wyśrodkowany i równomiernie rozłożony na całej stronie.

Dzieci rodzą się ze skrzydłami.
Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Nauczyciele, Pracownicy Oświaty,
Drodzy Rodzice i Uczniowie

Z okazji zakończenia roku szkolnego składam wszystkim Państwu najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Życzę bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz odnowienia sił do nauki i pracy w nowym roku szkolnym 2022/2023.

Beata Dziąbek

Dyrektor PIMBP w Olkuszu

Olkusz, dn. 24 czerwca 2022 r.