Plakat poziomy, z lewej strony na szarym tle widoczne od góry dwa budynki mieszkalne z dachem pokrytym pomarańczową dachówką. Na dole napis :Więcej informacji na: www.umig.olkusz.pl www.biblioteka.olkusz.pl. W prawej części plakatu tło z zielonej trawy, na nim zielony okrąg otoczony białą przerywaną linią. Na zielonym okręgu od góry dwa logo w brązowych obwódkach: Miasta i Gminy Olkusz oraz Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu. Poniżej białe napisy:– Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik  ogłasza wyniki „Testu wiedzy o azbeście”. Na samym dole całego plakatu biała belka logotypowa, od lewej logo: Fundusze Europejskie- Program Regionalny, Flaga Rzeczpospolitej Polskiej, Małopolska, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Ogłaszamy laureatów Miejsko-Gminnego Konkursu  „Test wiedzy o azbeście” organizowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz Romana Piaśnika dla uczniów klas 4 - 7  ze szkół podstawowych z Miasta i Gminy Olkusz.

O terminie wręczenia nagród laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Lista laureatów w konkursie:

I miejsce – Antonina Mittman, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Osieku

II miejsce – Inga Ziarko, Zespół Szkolno-Przedszkolny Integracyjny Nr 1 w Olkuszu (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olkuszu)

III miejsce – Jan Jelito, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Olkuszu

wyróżnienia:

• Adam Spyra, Szkoła Podstawowa nr 10 w Olkuszu
  • Katarzyna Zięba, Szkoła Podstawowa nr 3 w Olkuszu
  • Michalina Radek, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olkuszu
  • Miłosz Siluk klasa, Szkoła Podstawowa nr 10 w Olkuszu
  • Hubert Krawczyk, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Osieku.