Plakat, biały prostokąt pionowy, od góry krawędzie z pomarańczowymi kleksami. Napisy na całym plakacie, od góry ciemnobrązowy III Olkuski Festiwal Literacki, jasno brązowy uMOCnieni literaturą(słowo moc- pomarańczowe i napisane wersalikami), poniżej na pomarańczowym pasku biały napis: Lato w Bibliotece. Poniżej napisy na zmianę : pomarańczowy poniedziałki, ciemnobrązowy: Wakacyjny Kuferek Inspiracji - od 11:00 dla dzieci 8-12 lat, pomarańczowy wtorki, ciemnobrązowy Wakacyjne zabawy z książką - od 11:00 dla dzieci 5-7 lat, pomarańczowy: środy, ciemnobrązowy: Wędrówki z legendą po Polsce - od 11:00 dla dzieci 8-12 lat, Na uczestników czeka Moc atrakcji (słowo moc- pomarańczowe), plastyczne warsztaty z recylkingu, warsztaty sensoryczne, cyrkowe, zabawy światłem, szaleni naukowcy, iluzja, bubble show, masy plastyczne i slime, warsztaty robienia biżuterii, drukowanie długopisami w 3D i wiele innych atrakcji. Z boku wymienionych atrakcji na pomarańczowym kleksie brązowy napis Letnia Biblioteka i biały startujemy 27 czerwca. Nad belką z logotypami czarny napis : Wstęp wolny! Wszystkie wydarzenia organizowane przez PiMBP są bezpłatne. Na samym dole : biała belka z logotypami, od góry czarny napis: Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Logotypy od lewej : Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu, Patronat medialny :Gazeta Olkuska, Przegląd Olkuski.

Zapraszamy dzieci do udziału w wakacyjnych zajęciach „Lato w Bibliotece” w ramach projektów: „Letnia Biblioteka” oraz „III Olkuski Festiwal Literacki – u(MOC)nieni literaturą”.

Projekt „III Olkuski Festiwal Literacki – u(MOC)nieni literaturą” jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zajęcia będą się odbywać w każdy wakacyjny poniedziałek, wtorek oraz środę. Startujemy  już 27.06.2022r.

W każdy wakacyjny poniedziałek (od godziny  11:00) zapraszamy dzieci od 8 do 12 lat do udziału w zajęciach: „Wakacyjny Kuferek Inspiracji” , gdzie czeka na nie MOC atrakcji:

• Plastyczne warsztaty z recyklingu
  • Warsztaty sensoryczne, cyrkowe
  • Zabawy światłem
  • Szaleni naukowcy, iluzja
  • Buble show, masy plastyczne i slime
  • Warsztaty robienia biżuterii
  • Drukowanie długopisami w 3D
  • I wiele innych atrakcji!

We wtorki z kolei  (od godziny 11:00) zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 7 lat  na „Wakacyjne Zabawy z Książką”

A w każdą wakacyjną środę (od godziny 11:00) zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 12 lat do udziału w interaktywnych zajęciach „Wędrówki z legendą po Polsce”.

Spotkania inspirowane literaturą dziecięcą, połączone będą z eko-warsztatami w duchu “zero waste” oraz zajęciami ruchowymi i multimedialnymi.

Wstęp wolny!

Wszystkie wydarzenia organizowane przez PiMBP są bezpłatne.

Uwaga! W przypadku dużego zainteresowania poszczególnymi zajęciami Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia limitów uczestników zajęć!

Patronat medialny nad projektem LATO W BIBLIOTECE objęły: Gazeta Olkuska, Przegląd Olkuski.

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko wzięło udział w zajęciach wypełnij "Formularz zgody na udział w zajęciach".

Biała belka z logotypami, od góry czarny napis: Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Logotypy od lewej : Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu, Patronat medialny :Gazeta Olkuska, Przegląd Olkuski.