Plakat: poziomy biały prostokąt z brązowym napisami. Na samej górze na środku logo Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu, do logo dochodzą z boku dwie linie ciemno i jasnobrązowa. Poniżej  brązowe napisy: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet  1, Kierunek interwencji  1.1 w ramach NPRCz 2.0.Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu uzyskała środki finansowe w wysokości 27030,00 zł. Biblioteka kupiła 1185 egz. nowości wydawniczych (książki drukowane).Zakupiono 704 egz. literatury pięknej dla dorosłych, 169 książek niebeletrystycznych oraz 273 egz. literatury pięknej dla dzieci i młodzieży i 39 egz. książek niebeletrystycznych dla dzieci i młodzieży. Książki przekazano do centrali przy ul. Nullo 29b oraz do filii. Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 Na dole  biała belka z logotypami: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0, Ministra Kultury, Dziedzictw Narodowego i Sportu z tekstem:  Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictw Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, oraz Biblioteki Narodowej. Cały plakat w kolorach brązu oprócz dolnej belki logotypowej.

Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet  1, Kierunek interwencji  1.1 w ramach NPRCz 2.0.

 

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu uzyskała środki finansowe w wysokości 27030,00 zł. Biblioteka kupiła 1185 egz. nowości wydawniczych (książki drukowane).

 

Zakupiono 704 egz. literatury pięknej dla dorosłych, 169 książek niebeletrystycznych oraz 273 egz. literatury pięknej dla dzieci i młodzieży i 39 egz. książek niebeletrystycznych dla dzieci i młodzieży. Książki przekazano do centrali przy ul. Nullo 29b oraz do filii.

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0