Ogłaszamy konkurs plastyczno - literacki pod hasłem:
𝗠𝗼𝗷𝗮 𝘄𝗶𝘇𝗷𝗮 𝗢𝗹𝗸𝘂𝘀𝘇𝗮 𝘇𝗮 𝟭𝟬𝟬 𝗹𝗮𝘁, w którym możecie przedstawić swoje wizje Olkusza i jego okolic za sto lat. Prace Laureatów konkursu zostaną umieszczone w najprawdziwszej 𝗸𝗮𝗽𝘀𝘂𝗹𝗲 𝗰𝘇𝗮𝘀𝘂!
Co trzeba zrobić?

PRZYGOTUJ PRACĘ LITERACKĄ – esej lub wiersz, którego objętość nie przekracza 8000 znaków ze spacjami maszynopisu lub 6 stron rękopisu.
𝗹𝘂𝗯
PRZYGOTUJ PRACĘ PLASTYCZNĄ – prace wykonane w formacie A4 odpowiednimi technikami:
Uczestnicy do 6 lat - kredki/farby
Uczestnicy do 10 lat – pastel
Uczestnicy do 15 lat – kolaż
Uczestnicy do 18 lat - grafika komputerowa
Uczestnicy powyżej 18 lat - grafika komputerowa
𝗹𝘂𝗯

PRZYGOTUJ PRACĘ PLASTYCZNO-LITERACKĄ – połączenie tekstu z obrazem np. z grafiką komputerową

Tematem pracy jest 𝗠𝗼𝗷𝗮 𝘄𝗶𝘇𝗷𝗮 𝗢𝗹𝗸𝘂𝘀𝘇𝗮 𝘇𝗮 𝟭𝟬𝟬 𝗹𝗮𝘁.
Prace należy opisać i dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym dostępnym w załączniku regulaminu do dnia 31 sierpnia 2021 r.:
- osobiście do Biblioteki w Olkuszu przy ul. Fr. Nullo 29 B
- wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila wpisać: Srebrna Kapsuła Czasu, Imię i Nazwisko Uczestnika Projektu)
- wysłać pocztą tradycyjną (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

𝗣𝗼𝘄𝗶𝗮𝘁𝗼𝘄𝗮 𝗶 𝗠𝗶𝗲𝗷𝘀𝗸𝗮 𝗕𝗶𝗯𝗹𝗶𝗼𝘁𝗲𝗸𝗮 𝗣𝘂𝗯𝗹𝗶𝗰𝘇𝗻𝗮
𝘂𝗹. 𝗙𝗿. 𝗡𝘂𝗹𝗹𝗼 𝟮𝟵 𝗕
𝟯𝟮-𝟯𝟬𝟬 𝗢𝗹𝗸𝘂𝘀𝘇
z dopiskiem: „Srebrna Kapsuła Czasu”.

Regulamin konkursu oraz wszystkie potrzebne załączniki znajdziecie tutaj:

Projekt jest realizowany we współpracy z Urzędema Miasta i Gminy Olkusz,  pod honorowym patronatem Pana Romana Piaśnika - Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.
Sponsorem projektu jest Fundacja Zakładów Górniczo- Hutniczych „Bolesław” w Bukownie.

Regulamin Projektu SREBRNA KAPSUŁA CZASU „Zapisani w Przyszłości 2021 2121 ”