Ilustracja do zaproszenia na szkolenie

30.10.2020 godz. 18.00 ON-LINE

Zapraszamy wszystkich Rodziców, którzy szukają pomysłów i inspiracji do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi na webinarium szkoleniowe: „Bawię się i odkrywam świat. Jak kreatywnie spędzić czas z dzieckiem?”Spotkanie odbędzie się on-line w pokoju webinarowym.
Rejestracja na spotkanie jest tutaj:
https://bibliotekaolkusz.clickmeeting.com/webinarium-dla-rodzicow-bawie-sie-i-odkrywam-swiat-jak-kreatywnie-spedzic-czas-z-dzieckiem-/register

Plan spotkania:

1. Co to jest kreatywność? Burza mózgów [5 min]
2. O znaczeniu kreatywności [5 min]
3. Sposoby na pobudzenie kreatywności u dziecka [20 min]
4. Papier, klej, nożyczki… Zwykłe materiały - niezwykłe zastosowania [30 min]
5. Teoria w praktyce - wykonanie pracy plastycznej [20 min]
6. Podsumowanie, pytania [10 min]

Materiały niezbędne do części praktycznej spotkania:
● rolka po papierze toaletowym
● sznurek (ok. 10-15 cm)
● kartki z bloku technicznego - biała, zielona
● klej biurowy
● zszywacz

Spotkanie poprowadzi Paulina Nędzi.

 

Z zamiłowania i wykształcenia bibliotekarz. Absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Na co dzień pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach. W 2017 roku otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które umożliwiło wzięcie udziału w Światowym Kongresie Bibliotek IFLA we Wrocławiu. W pracy skupia się na organizacji wydarzeń skierowanych do najmłodszych użytkowników i wciąż poszukuje nowych form promocji czytelnictwa, zwłaszcza tych, wykorzystujących nowe technologie. Prywatnie miłośniczka reportażu. Kiedy nie czyta, ogląda seriale.

Warsztat jest organizowany w ramach "II Olkuskiego Festiwalu u(MOC)nieni Literaturą on-line”.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych."