ABC internetowego seniora czyli jak być online

Na plakacie dwóch seniorów, którzy mają laptop. Tekst: ABC internetowego seniora czyli jak być online Darmowe zajęcia dla osób 55 + w olkuskiej Bibliotece już od października 2021r. Zapisy pod nr tel.: 32 754 56 12 lub w Bibliotece. Liczba miejsc ograniczona, Zajęcia w reżimie sanitarnym, Logo Biblioteki

Zapraszamy Seniorów na bezpłatne zajęcia komputerowe, na których będzie można poznać podstawowe kwestie związane z obsługą komputera.

Miejsko-Gminny Konkurs Plastyczny "Czysty Olkusz - wspólna sprawa"

 plakat o Miejsko-Gminnym Konkursie Plastycznym Czysty Olkusz - wspólna sprawa

Zapraszamy uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z Miasta i Gminy Olkusz do udziału w Konkursie Plastycznym " Czysty Olkusz – wspólna sprawa".

Olkuski Klub Pasjonatów Astronomii

Olkuski Klub Pasjonatów Astronomii

28 września 2021 r. o godz. 17.00 zapraszamy na inauguracyjne spotkanie Olkuskiego Klubu Pasjonatów Astronomii, które odbędzie się w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu.

Matematyczne Przygody w Bibliotece

plakat promujący zajecia Matematyczne Przygody w Bibliotece, tekst: Matematyczne przygody w Bibliotece, 25 września 2021 r, zajecia darmowe dla dzieci od6 do 11 lat.

Zapraszamy w dniu 25 września na darmowe zajęcia organizowane w partnerstwie z Impuls Olkusz .

Klub Miłośników Historii Olkusza: spotkanie z Panem Jerzym Turbasa

klub historyczny spotkanie wrześniowe- zapowiedź

Na najbliższym spotkaniu Klubu Miłośników Historii Olkusza, który odbędzie się wyjątkowo w czwartek 30 września o godz. 17.00 spotka się z Państwem Pan Jerzy Turbasa – autor eseju zamieszczonego w ostatnim numerze „Ilcusiana” pt. „Paweł Turbas 1851-1921 Projektant wnętrz sakralnych i artysta rzeźbiarz”.

Uroczyste podsumowanie projektu „Srebrna Kapsuła Czasu - Zapisani w Przyszłości 2021 – 2121”

Zapraszamy 13 września 2021 r. o godz. 17.00 na olkuski Rynek, gdzie odbędzie się uroczyste podsumowanie projektu „Srebrna Kapsuła Czasu - Zapisani w Przyszłości 2021 – 2121”.