Olkuska Biblioteka otrzymała książeczki w ramach akcji „Inna bajka – książeczki dla dzieci z Ukrainy”

Zdjęcie, widok z góry, kilka kolorowych książek leży na stoliku, rozłożone są w formie wachlarza, na książkach ukraińskie napisy. W lewym dolnym rogu znak wodny - logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

Olkuska Biblioteka otrzymała książeczki w ramach akcji „Inna bajka – książeczki dla dzieci z Ukrainy”.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w lutym

Plakat, poziomy czarny prostokąt z lewej strony logo Dyskusyjnych Klubów Książki, z prawej strony napis: Zapraszamy na spotkanie 28 lutego 2023r. godz. 16.00

Zapraszamy 28 lutego 2023r. o godz. 16.00 na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Czytelni na pierwszym piętrze.

Rozumiem, co czytam w lutym

Plakat promujący zajęcia Rozumiem, co czytam, na białym tle rozsypane kolorowe literki, na środku na białym tle tekst: Rozumiem, co czytam, 25 lutego 2023r. o godz. 10.00 dla dzieci z klas 2-3 szkoły podstawowej. Wstęp wolny, Logo na górze nad napisami: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu.

Zapraszamy na zajęcia dla uczniów klas II i III ze szkół podstawowych "Rozumiem, co czytam", warsztaty odbędą się 25 lutego 2023r. o godz. 10.00.

My z Olkusza - spotkanie z Grzegorzem Kłeczkiem

Duży, jasnobrązowy, poziomy prostokąt, na dole szara panorama rynku w Olkuszu z widoczną wieżą od kościoła stojącego przy rynku. Na górnej części jasnobrązowej ciemnobrązowy napis: Grzegorz Kłeczek Radca prawny, fotograf i podróżnik. Współwłaściciel galerii sztuki współczesnej „Wyspa Sztuki” oraz założyciel Klubu Fotograficznego działającego przy olkuskim PTTK. Organizator dziesiątek wypraw, plenerów i warsztatów fotograficznych. Na części jasnoszarej z lewej strony duży jasnokremowy napis : My z Olkusza oraz 2 marca 2023r godz. 17:00. Poniżej zdjęcie w owalnej poziomej jasnokremowej obwódce. Na zdjęciu uśmiechnięty mężczyzna w okularach przeciwsłonecznych, trzymający flagę polskich, za nim widoczne zaśnieżone góry. W lewym górnym rogu logo Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „My z Olkusza” 2 marca 2023 r. o godz. 17:00  w olkuskiej Bibliotece.

Bajkowe soboty dla rodziny w lutym

Plakat podzielony na dwa prostokąty, na górnym prostokącie siedzi uśmiechnięta rodzina (od lewej strony mama, dziecko i tata) poniżej na białym tle brązowy napis: Bajkowe soboty dla rodziny dla dzieci 5-8 lat 25 lutego 2023 r. godz. 11.00, wstęp wolny, logo Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu.

Zapraszamy 25 lutego 2023r. o godz. 11.00 na Bajkowe soboty dla rodziny.

Matematyczne Przygody w Bibliotece w lutym

Poziomy prostokąt,  podzielony na dwa trapezy, z lewej strony zielony, z prawej biały, Na zielonej części u samej góry logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu, poniżej trójka uśmiechniętych dzieci z plecakami, pod nimi napis: Liczba miejsc jest ograniczona, Zapisy pod numerem telefonu 32 643 06 19, logo: MathRiders. Na białym trapezie z prawej strony  zielony napis: Matematyczne Przygody w Bibliotece, 18 lutego  2023r. godz. 10:00 dzieci 7-8 lat, godz. 11:00 dzieci 9-10 lat ., poniżej napis czerwony: darmowe zajęcia dla dzieci.

Zapraszamy w dniu 18 lutego 2023r. na darmowe zajęcia organizowane w partnerstwie z Matematyka MathRiders Olkusz.