Kwietniowa oferta on-line

Plansza z napisem Biblioteka on-line kalendarz wydarzeń

Słuchajcie, nie zwalniamy tempa, wręcz przeciwnie, cały czas pracujemy i mocno się mobilizujemy, by w tym, nie ukrywajmy, trudnym momencie, mieć dla Was atrakcyjną ofertę. Czytajcie dokładnie, bo jest DUUUUŻO nowych propozycji.
Wszystko oczywiście on-line, na naszym fanpage https://www.facebook.com/biblioteka.olkusz/

Biblioteka nadal zamknięta!

Szanowni Państwo!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu (Centrala oraz jej Filie) znajdujące się na terenie Miasta i Gminy Olkusz od 26 marca 2020 r. do odwołania zostają zamknięte dla użytkowników i czytelników.

Biblioteka zamknięta!

Szanowni Państwo!
Na podstawie decyzji Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz, a także zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w trosce o bezpieczeństwo i w związku z potencjalnym zagrożeniem związanym z koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu oraz jej filie znajdujące się na terenie Miasta i Gminy Olkusz zostają od 12 marca do 25 marca 2020 r. zamknięte dla użytkowników i czytelników.

Konkurs na dekorację świąteczną - głosowanie

Obrazek z napisem Uwaga konkurs

Na naszym fanpage trwa głosowanie na najciekawszą dekorację świąteczną! Głosować można poprzez polubienie wybranej pracy, zamieszczonej w komentarzu pod postem konkursowym. https://www.facebook.com/biblioteka.olkusz/photos/a.295327483926576/2664187917040509/?type=3&theater
Głosujcie.

Jestesmy dla Was

Olkuska Biblioteka jest zamknięta dla czytelników ale bibliotekarze cały czas pracują.

Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji, z których możecie skorzystać bez wychodzenia z domu.

„Córka Stalina” Rosemary Sullivan - recenzja

Plansza z napisem recenzja

Zapraszamy do lektury recenzji książki „Córka Stalina” Rosemary Sullivan, przygotowanej przez Panią Grażynę Łyczakowską - członkinię działającego w naszej Bibliotece Dyskusyjnego Klubu Książki.