Zapraszamy dzieci od 6 do 9 lat do udziału w nowych kreatywnych warsztatach KLUB BYSTRYCH GŁÓW organizowanych w olkuskiej Bibliotece przez Centrum Helen Doron w Olkuszu, Akademię Twórczego Rozwoju BYSTRZAK w Olkuszu oraz Akademię Robotyki w Olkuszu.

Na zajęciach dzieci, poprzez  kreatywną zabawę angażującą wszystkie zmysły m.in. podniosą poziom swej pamięci, będą uczyć się analitycznego i logicznego myślenia, poznają podstawy nauk ścisłych (matematyki, informatyki, fizyki i mechaniki) a także … egzotyczne zakątki Ziemi. Będą też konstruować prawdziwe poruszające się roboty!

Liczba miejsc ograniczona!

Na zajęcia można zapisywać dzieci osobiście lub pod nr te. 32 643 06 19.

 

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 8 lat wraz z rodzicami lub dziadkami na bezpłatne, kreatywne warsztaty, inspirowane książkami dla dzieci. Jeśli szukacie Państwo pomysłów na to,  jak atrakcyjnie spędzić czas z dziećmi, a także jak poszerzyć repertuar zabaw, które można proponować swoim pociechom, to nasze zajęcia są dla Państwa! Warsztaty odbywają raz w miesiącu, w sobotę. Najbliższe zajęcia odbędą się 3 grudnia 2016r. o godz. 11.00. ZAPRASZAMY!

Tydzień czytania

 

Zbieramy dla Państwa informacje o wydarzeniach, które odbędą się w GRUDZIEŃ w bibliotekach powiatu olkuskiego. 

Pobierz broszurę GRUDZIEŃ W POWIECIE

 

  • Kolorem zielonym wyróżniliśmy wydarzenia organizowane przez Bibliotekę w Kluczach.
  • Kolorem żółtym oznaczyliśmy działania podejmowane w Bibliotece w Bukownie.
  • Kolorem niebieskim imprezy proponowane przez Bibliotekę w Wolbromiu.
  • Kolorem pomarańczowym natomiast imprezy w Bibliotece w Bolesławiu.

 

 

Newsletter