Już w styczniu startujemy z nowymi projektami: „ABC-Ekonomii”, „Akademia Umysłu ®Senior EDU” , "Kodowanie w bibliotece - druga edycja".

„ABC-Ekonomii”. Autorski projekt Artura Czepczyńskiego mający za zadanie upowszechnianie edukacji ekonomicznej i finansowej wśród przedszkolaków (5- i 6-latki) oraz uczniów szkół podstawowych. Zwiększenie wiedzy oraz umiejętności dzieci i młodzieży związanych z zagadnieniami dotyczącymi ekonomii, finansów i przedsiębiorczości.

„Akademia Umysłu ®Senior EDU” to projekt, który ma na celu efektywny trening pamięci i koncentracji. Akademia Umysłu® Senior wykorzystuje nowe technologie do zwiększenia skuteczności treningów, jednocześnie ćwiczy refleks i umiejętność błyskawicznego, logicznego myślenia oraz szybkość podejmowania decyzji.
Jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą jak najdłużej cieszyć się dobra pamięcią.

"Kodowanie w bibliotece - druga edycja" to projekt mający na celu naukę podstaw programowania, którą można uatrakcyjnić wykorzystując nowoczesne pomoce edukacyjne, takie jak roboty czy gry planszowe. Nasza biblioteka otrzyma sprzęt w formie zestawu, na który składać się będą: trzy tablety,
trzy gry edukacyjne Scottie Go!, trzy roboty Photon w wersji edukacyjnej (z dostępem do bazy scenariuszy) wraz z akcesoriami: matą edukacyjną, kompletem fiszek do ćwiczeń na macie oraz Magic Dongle do podłączenia Photona do komputera (po jednym Dongle na robota).