Jesteś licealistą? Lubisz czytać? A może chcesz nauczyć się pisać książki? Pociągają cię krwawe historie, ale nie wiesz, jak je opowiedzieć?
Jak naprawdę przestraszyć czytelnika i świetnie się przy tym bawić – tego dowiesz się na warsztacie pisania kreatywnego z redaktorem.

Fundacja ZNACZY SIĘ, Fundacja Miasto Literatury oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu zapraszają na BEZPŁATNE WARSZTATY.

Czas: 04, 11 i 19 grudnia 2017 w godz. 15:00 – 18:00.
Miejsce: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu, ul. F. Nullo 29b.
Prowadzący: Tomasz Macios – redaktor i tłumacz. Prowadzi warsztaty pisania dla młodzieży oraz zajęcia edukacyjne.

Nabór: wystarczy napisać tekst na maksymalnie 3 strony (scena, opowiadanie, rozmowa, wywiad – forma dowolna), podpisać go swoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem mailowym i wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 listopada 2017.

Na podstawie tekstów zgłoszeniowych grupa zostanie wyłoniona do 27 listopada 2017, a zakwalifikowani na warsztaty uczniowie poinformowani o tym drogą mailową.