Laureaci V edycji Gminnego Konkursu Plastycznego „MÓJ DZIEŃ W BIBLIOTECE” wyłonieni!

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu już po raz piąty zorganizowała Miejsko – Gminny Konkurs Plastyczny „MÓJ DZIEŃ W BIBLIOTECE”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów przedszkoli z Miasta i Gminy Olkusz współpracujących z PiMBP w Olkuszu oraz biorących udział m.in. w zajęciach organizowanych w ramach projektów: Edukacja z Disneyem i Cztery pory roku przedszkolaka.
Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań plastycznych oraz wzbogacanie i pogłębianie przeżyć estetycznych dzieci.
W konkursie wzięło udział  132 uczniów z 11 olkuskich przedszkoli.
Jury pod przewodnictwem artysty plastyka Jerzego Kantorowicza, postanowiło przyznać:
W kategorii wiekowej 4-latki:
I miejsce – Hannie Podsiadło z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu
II miejsce – Antoniemu Bujasowi z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu
III miejsce – Emilii Sałek z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu
W kategorii wiekowej 5-latki:
I miejsce – Magdalenie Filipowskiej z Przedszkola Nr 4 w Olkuszu
II miejsce – Sandrze Boreckiej z Językowego Przedszkola Niepublicznego „Kraina Wiewiórek” w Olkuszu
III miejsce –Jakubowi Podsiadło z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu
W kategorii wiekowej 6-latki:
I miejsce – Adamowi Szczepara z Przedszkola Nr 4 w Olkuszu
II miejsce – Marii Węglarz z Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Sportowego "Mądre Urwisy" w Olkuszu
III miejsce – Emilii Walkowiak z Przedszkola Nr 3 w Olkuszu
oraz wyróżnienia:
1.    Michał Dyrek z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu
2.    Hanna Klich  z Językowego Przedszkola Niepublicznego „Kraina Wiewiórek” w Olkuszu
3.    Adrianna Knopik z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu
4.    Sebastian Parzyszek z Przedszkola Nr 4 w Olkuszu
5.    Maria Sułkowska  z Publicznego Przedszkola w Zedermanie
6.    Karolina Pasternak z Niepublicznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka” w Olkuszu
7.    Antoni Witecki z Integracyjnego Przedszkola Niepublicznego TĘCZOWA KRAINA w Olkuszu
8.    Emilia Piątek z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu
9.    Kuba Luboń z Przedszkola Nr 13 w Olkuszu
10.    Julia Barnowska z Przedszkola Nr 5 w Olkuszu
11.    Martyna Spyra z Przedszkola Nr 4 w Olkuszu
12.    Lena Wolska z Przedszkola Nr 4 w Olkuszu
13.    Bartek Noga z Publicznego Przedszkola w Żuradzie
14.    Jan Grzebinoga z Przedszkola Nr 4 w Olkuszu
15.    Integracyjne Przedszkole Niepubliczne TĘCZOWA KRAINA w Olkuszu
Rozdanie nagród i dyplomów dla laureatów konkursu nastąpi 23 maja 2017 r. o godz. 10.00.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak liczne zgłoszenie się do kolejnej edycji konkursu.
Laureatom gratulujemy!