Miło nam poinformować, że czytelnia internetowa IBUK LIBRA jest do Państwo dyspozycji również w 2019 roku. Oferujemy dostęp do 2091 tytułów. W naszej bibliotece można otrzymać kody do zdalnego dostępu i korzystać z oferty z komputerów domowych.
Uwaga! Wszystkie kody aktywne do grudnia 2018 zostały przedłużone na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki kod otrzymali, nie muszą pobierać nowych kodów.
Zapraszamy do korzystania!

Już w styczniu startujemy z nowymi projektami: „ABC-Ekonomii”, „Akademia Umysłu ®Senior EDU” , "Kodowanie w bibliotece - druga edycja".

 „ABC-Ekonomii”. Autorski projekt Artura Czepczyńskiego mający za zadanie upowszechnianie edukacji ekonomicznej i finansowej wśród przedszkolaków (5- i 6-latki) oraz uczniów szkół podstawowych. Zwiększenie wiedzy oraz umiejętności dzieci i młodzieży związanych z zagadnieniami dotyczącymi ekonomii, finansów i przedsiębiorczości.

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 13 lat na ferie w Bibliotece. W tym roku przygotowaliśmy zajęcia pod hasłem: "Jestem bezpieczny, jestem skuteczny" we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Olkuszu, Strażą Miejską w Olkuszu oraz Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu.

Prosimy o zapisy telefoniczne: tel. 32 754 56 13, 32 643 06 19. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do składania propozycji zakupu nowości wydawniczych w ramach Budżetu Obywatelskiego Olkusz 2019.
Czekamy na Państwa sugestie!

ZAPROPONUJ KSIĄŻKĘ

Aby święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem,
a Nowy Rok - dobrym czasem.
Aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła rodzinnej atmosfery,
a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
Dyrektor i Pracownicy PiMBP w Olkuszu 

Na długie, jesienno - zimowe, świąteczne wieczory najlepsza jest dobra książka. W naszej bibliotece każdy znajdzie coś dla siebie. Przeszukaj nasz KATALOG i przyjdź do biblioteki! Zadbaj o najlepszą literaturę już dzisiaj! A w okresie świątecznym jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Od 24 do 26 grudnia biblioteka będzie nieczynna
Od 27 do 28 grudnia zapraszamy od godziny 8 do 18
29 grudnia zapraszamy od godziny 8 do 16
Od 30 grudnia do 1 stycznia biblioteka będzie nieczynna

W sobotę, 15 grudnia 2018 r. uczestnicy zajęć "Soboty on-line" wzięli udział w turnieju logicznych gier "Pentago" oraz "Corolio" - wydawnictwa „EGMONT. Publishing”, które olkuska Biblioteka otrzymała od Firmy "Platon. Dystrybucja książek".

Newsletter