20 kwietnia 2018 r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu po raz dziewiąty odbył się Turniej Dobrych Manier, będący podsumowaniem warsztatów organizowanych w ramach projektu Olkuska Akademia Dobrych Manier.

W dniach od 16 czerwca do 27 czerwca 2018 r. Biblioteka będzie nieczynna z powodu skontrum (inwentaryzacji zbiorów bibliotecznych).

Wpisując się w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu realizuje projekt „Nasza Niepodległa”.

W okresie świątecznym w dniach 30.03.2018 - 2.04.2018 Biblioteka będzie nieczynna.

26 marca 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym klubowicze omówili powieść  "Cud" Ignacego Karpowicza.

Na kolejnym spotkaniu, na które  zapraszamy 23 kwietnia 2018 r. o godz. 16.00, omówiona zostanie książka „Nad Jeziorem Białym” Johna Borrella.

Zapraszamy na NOWE ZAJĘCIA organizowane w ramach projektu „W gąszczu informacji”: Dzielni tropiciele informacji (dla uczniów klas trzecich i czwartych szkół podstawowych), Jak korzystać z różnych źródeł informacji? (dla uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych) oraz Zapanuj nad informacjami (dla uczniów klas siódmych szkół podstawowych oraz uczniów szkół gimnazjalnych).

Zapraszamy do udziału!

www.whr.muzhp.pl

Newsletter